15.08.2018 aktualizacja 01.09.2018

Mapping 3D – „Wrzesień ’39. Miasto Warszawa”

01.09.2018 - 02.09.2018 Plakat akcji „Wrzesień ’39. Miasto Warszawa”. Źródło: Instytut Pileckiego Plakat akcji „Wrzesień ’39. Miasto Warszawa”. Źródło: Instytut Pileckiego

1 września Instytut Pileckiego z okazji rocznicy wybuchu II wojny światowej przygotowuje Mapping 3D – „Wrzesień ’39. Miasto Warszawa”.

Będzie to multimedialna opowieść o Warszawie w XX wieku. Od odzyskania niepodległości, przez Bitwę Warszawską, rozwój miasta w dwudziestoleciu międzywojennym, tragedię wojny, dekady powojennej walki o prawdziwie wolną Polskę, aż do czasów współczesnych. 

1 września w sobotę od godz. 21 do północy na fasadzie Pałacu Staszica w Warszawie (ul. Nowy Świat 72) co 15 minut będzie odtwarzany kilkuminutowy pokaz.

Pokazowi będzie towarzyszyć lektor. Osoby nieposługujące się językiem polskim będą mogły skorzystać z tłumaczenia na język angielski dostępnego przez bezprzewodowe słuchawki wypożyczane na miejscu.
 

Copyright

Wszelkie materiały (w szczególności depesze agencyjne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.