24.10.2018 aktualizacja 02.11.2018

MSZ: konkurs z okazji Dnia Służby Zagranicznej 1918–2018

17.10.2018 - 31.10.2018 Konkurs MSZ z okazji Dnia Służby Zagranicznej 1918-2018 Konkurs MSZ z okazji Dnia Służby Zagranicznej 1918-2018

Ministerstwo Spraw Zagranicznych zachęca do obserwowania kont resortu w mediach społecznościowych, by znaleźć wpisy oznaczone #DSZ2018 i wziąć udział w konkursie z okazji Dnia Służby Zagranicznej (DSZ). Zwycięzcy konkursu - goście specjalni DSZ - zwiedzą niedostępne na co dzień miejsca w budynku MSZ, otrzymają również nagrody.

Od 17 października na profilach @MSZ_RP i @HistDyplomacji na Twitterze oraz na stronie wydarzenia na Facebooku Poland.pl ministerstwo zamieszcza ciekawostki związane z historią polskiej dyplomacji i protokołem dyplomatycznym. Na podstawie opublikowanych wpisów MSZ przygotuje konkurs wiedzy, który opublikuje 26 października.

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na 10 pytań i przesłać odpowiedzi do 31 października na adres dsz@msz.gov.pl.

Spośród uczestników, którzy jako pierwsi poprawnie odpowiedzą na pytania konkursowe, zostanie wybranych sześciu zwycięzców. Laureaci będą zaproszeni na specjalną wizytę 17 listopada 2018 r. do gmachu głównego Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Zwycięzcy będą mogli poczuć się jak zagraniczne delegacje przyjmowane przez ministra spraw zagranicznych. Zwiedzą niedostępne na co dzień miejsca m.in. Gabinet Ministra, salę im. Jerzego Giedroycia i Centrum Prasowe, otrzymają też nagrody książkowe z dedykacją ministra Jacka Czaputowicza oraz upominki promocyjne MSZ.

Więcej informacji na stronie MSZ

Źródło: Biuro Rzecznika Prasowego MSZ

Copyright

Wszelkie materiały (w szczególności depesze agencyjne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.