04.09.2018 aktualizacja 08.09.2018

Niepodlegli dla Niepodległej - konkurs plastyczny

28.08.2018 - 20.09.2018 Niepodlegli dla Niepodległej Niepodlegli dla Niepodległej

Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowe w Białymstoku zaprasza do udziału w konkursie plastycznym pt. Niepodlegli dla Niepodległej. Forma prac plastycznych dowolna.

Głównym celem Konkursu organizowanym przez Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowe w Białymstoku jest zachęcenie dzieci, młodzieży, studentów i wszystkich osób zainteresowanych do włączenia się we wspólne obchody upamiętnienia 100. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę, poprzez realizację konkretnej formy plastycznej.

Więcej informacji pod adresem: http://www.rodm-bialystok.pl/index.php/42-planowane-dzialania-ogloszenia/565-konkurs-plastyczny.

Prace należy nadesłać do 20 września 2018 r.:
•    w formie papierowej na adres:
Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Białymstoku
ul. Kilińskiego 13, 15-089 Białystok
•    oraz w formie zdjęć i skanów mailowo: rodm@rodm-bialystok.pl

Do wygrania nagrody rzeczowe oraz publikacja swojego dzieła.

Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 28 września 2018 r. a oficjalne wręczenie nagród 8 października 2018 r.

Konkurs organizowany jest przez RODM pod honorowym patronatem Podlaskiego Kuratora Oświaty.

 

Copyright

Wszelkie materiały (w szczególności depesze agencyjne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.